تراشیدم....پرستیدم....شکستم

به گزارش ايسنا موسسه مالي و اعتباري قوامين در سال پيامبر اعظم و به منظور ترويج سنت نبوي و مساعدت به مزدوجين پرداخت تسهيلات ويژه جهيزيه به مزدوجين را آغاز كرد.  به گزارش ايسنا به نقل از روابط عمومي موسسه مالي و اعتباري قوامين كليه مزدوجين مي‌توانند با مراجعه به يكي از 460 شعبه موسسه قوامين در سراسر كشور تا سقف 30 ميليون ريال تسهيلات جهيزيه بدون سپرده‌گذاري با بازپرداخت اقساط 60 ماهه دريافت كنند. دريافت وام ازدواج از ساير بانك‌ها مانع پرداخت تسهيلات فوق به متقاضيان نيست. زوج‌هاي جوان كه تاريخ عقد آنان مربوط به اول فروردين 84 به بعد است مي‌توانند با در دست داشتن اصل و كپي عقدنامه به يكي از شعب موسسه مالي و اعتباري قوامين مراجعه و با معرفي يك نفر ضامن معتبر نسبت به تكميل فرم درخواست تسهيلات مربوطه اقدام كنند و از تسهيلات ويژه جهيزيه با رعايت ساير شرايط عقود اسلامي اين موسسه بهره‌مند شوند. مزدوجان فقط تا 24 ماه پس از تاريخ عقد خود فرصت دارند از تسهيلات مذكور در موسسه مالي و اعتباري قوامين استفاده كنند.

توضيح اضافه: در راستاي همين سنت پسنديده و پيامبر و اينها اين موسسه سود 24 درصدي براي باز پرداخت وام مذكور مقرر نموده است يعني به عبارتي به ازاي دريافت سه ميليون تومان در مدت پنج سال مبلغ چهارميليون و نهصد و پنجاه هزار تومان را پس دهيد!

پ.ن: موسسه قوامين مربوط به نيروي انتظامي است و قاعدتا زياد نبايد در پي سوداوري باشد، راستي چرا تو اين مملكت هيچ كس كار خودش را انجام نميده؟ يعني نيروي انتظامي همه كارهايش را درست انجام داده كه حالا به فكر بانكداري افتاده؟

+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۵ساعت 12:28  توسط صادق  |